TemalarWordpress

En İyi 5 WordPress Kreş Teması

Web siteniz için birçok WordPress kreş teması arasından istediğiniz bir temayı seçebilirsiniz. Sitenize uygun şık ve kullanışlı bir kreş teması arıyorsanız, yazımızdaki temalardan birisini tercih edebilirsiniz.

Bir WordPress web sitesi için ücretli ve ücretsiz birçok farklı tema mevcut. Bu sayede sitenizin türü ne olursa olsun, sitenize uygun bir tema bulabilmeniz mümkün. Birbirinden şık ve kullanışlı WordPress temaları arasından sitenize doğru temayı seçebilmeniz için bazı kriterler bulunuyor.

Bu kriterler sayesinde web sitenize uygun kaliteli bir WordPress teması seçebilirsiniz. Ayrıca sitenize bir tema seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini merak ediyorsanız, yazımıza göz atabilirsiniz. Daha sonra yazımızdaki WordPress kreş teması listesinden bir tema seçerek sitenizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Web Sitenize Tema Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

WordPress kreş teması listesinde sizlere birbirinden şık ve kullanışlı birçok WordPress temasından bahsedeceğiz. Ancak listeden önce tema seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylara kısaca değinmek istiyoruz. Böylece sitenize uygun doğru temayı çok daha rahat seçebilirsiniz.

SEO Optimizasyonu

Web sitenize tema seçerken ilk olarak temanın SEO uyumlu olmasına dikkat etmeniz doğru olacaktır. Çünkü bir site ne kadar çok SEO uyumlu olursa, sitenin arama motoru sıralaması o kadar iyi olacaktır. Bu yüzden seçeceğiniz tema ne kadar çok SEO uyumluysa siteniz için o kadar iyidir.

Mobil Uyumluluk

Sitenize seçeceğiniz temanın mobil cihazlarda yani farklı ekran boyutlara sahip cihazlarda şık görünmesi için bu konuya dikkat etmeniz gerekiyor. Son zamanlarda mobil cihazlardan internette gezinen çok fazla kullanıcı olduğu için sitenize mobil cihazlardan gelen birçok ziyaretçi olabilir.

Web sitenizin teması mobil uyumlu olmadığında bu ziyaretçiler kötü bir görünümle karşılaşabilirler. Bu yüzden ziyaretçi kaybı yaşamamanız için seçtiğiniz temanın mobil uyumlu olması çok önemli.

Siteyle Uyumluluk

WordPress kreş teması türü temaları, özellikle anaokulu siteleri veya kreş siteleri gibi siteler için seçebilirsiniz. Ancak sitenizin türü farklıysa sitenizin türüne uygun yani sitenizle uyumlu bir tema seçmeniz doğru olacaktır. Aksi takdirde seçtiğiniz tema sitenizle uyumlu olmadığı için ortaya kötü bir görünüm çıkabilir.

Görünüm ve Kullanışlılık

Bir tema seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kriterlerden birisi tabii ki görünüm. Sitenize seçeceğiniz tema ne kadar şık olursa siteniz için o kadar iyidir. Ayrıca seçeceğiniz temanın ziyaretçiler açısından kullanışlı olması da fazlasıyla önemlidir. Çünkü seçtiğiniz tema kötü bir görünüme sahipse veya ziyaretçiler açısından kullanışlı değilse sitenizde ziyaretçi kayıplarıyla karşılaşabilirsiniz.

Anaokulu ve Kreş Gibi Siteler için En İyi 5 WordPress Kreş Teması

Yazımızın devamında sizler için bir WordPress kreş teması listesi hazırlayacağız. Listedeki temalara göz atabilir ve siteniz için doğru temaya kendiniz karar verebilirsiniz. Sitenize listemizden bir tema seçerken yazımızda bahsettiğimiz kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Şimdi burada lafı daha fazla dolandırmadan sizleri birbirinden şık ve kullanışlı kreş temalarıyla tanıştırmak istiyoruz.

WordPress Kreş Temaları

Peggi

wptekno-wordpress-kres-temasi-peggi

WordPress kreş teması Peggi, genel olarak kreş ve anaokullarına özel hazırlanmış bir tema olarak tanımlanabilir. Bu temanın oldukça göze hoş gelen bir tasarıma sahip olduğunu ve kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Şık ve kullanışlı bir tema olan Peggi, sunduğu birbirinden farklı birçok özellikle de dikkat çekiyor.

Güçlü yönetici arayüzüne sahip olan tema, birçok farklı şekilde özelleştirilebiliyor. Birçok WordPress eklentisiyle uyumlu olarak hazırlanmış olan tema ayrıca SEO uyumlu olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bu kısımda son olarak temanın mobil uyumlu olduğunu belirtmemizde fayda var.

Kids Heaven

wptekno-wordpress-kres-temasi-kids-heaven

WordPress kreş teması olarak gösterebileceğimiz bir diğer tema Kids Heaven. Temanın birbirinden farklı birçok demo versiyonu bulunuyor. Böylece bu tasarımlardan istediğinizi tercih edebiliyorsunuz. WooCommerce uyumlu olarak karşımıza çıkan bu tema, ayrıca birçok WordPress eklentisiyle uyumlu olarak hazırlanmış.

Üstelik bu temanın da diğer birçok tema gibi birçok farklı şekilde özelleştirilebildiğini belirtelim. Birçok yönden dikkat çeken Kids Heaven, SEO dostu olmasıyla da dikkat çekiyor. Ayrıca bu temanın birçok farklı ekran boyutlarına göre hazırlandığını belirtelim.

Kids Life

wptekno-wordpress-kres-temasi-kids-life

WordPress kreş teması listemize Kids Life teması ile devam etmek istiyoruz. Genel olarak oldukça sade bir tema olarak tanımlayabileceğimiz Kids Life, birçok önemli özelliğe sahip. Temada RTL desteği, WPML desteği ve sosyal medya butonları gibi bazı dikkat çekici özellikler bulunuyor.

Birçok özellikle dikkat çeken bu tema, SEO dostu olmasıyla da site sahiplerine avantaj sağlıyor. Ayrıca temanın oldukça farklı şekilde özelleştirilebilir olması da site sahipleri için önemli bir avantaj olarak gösterilebilir. Bu kısımda son olarak bu temanın WooCommerce desteğine sahip olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Lilo

wptekno-wordpress-kres-temasi-Lilo

WordPress kreş teması olarak tercih edebileceğiniz bir diğer WordPress teması, Lilo. Oldukça kullanışlı bir tema olarak gösterebileceğimiz Lilo, genel olarak sade ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip.

Anaokulu ve kreş siteleri gibi sitelerde kullanılabilecek olan bu tema, son derece özelleştirilebilir olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik temada birçok farklı ana sayfa tasarımı da mevcut. Bunların yanı sıra temanın WooCommerce uyumlu olduğunu belirtelim. Ayrıca temanın diğer birçok tema gibi farklı ekran boyutlarına göre hazırlandığını belirtmemizde fayda var.

Little Birdies

wptekno-wordpress-kres-temasi-little-birdies

WordPress kreş teması listemizde sizler için son olarak Little Birdies temasından bahsetmek istiyoruz. Little Birdies, listemizdeki diğer birçok tema gibi oldukça şık ve kullanışlı bir WordPress teması. Kolay özelleştirilebilir olan bu tema, mobil uyumlu olmasıyla site sahiplerine avantaj sağlıyor.

Ayrıca SEO optimizasyonu yapılmış olan Little Birdies, birçok farklı WordPress eklentisiyle uyumlu olarak hazırlanmış. Sınırsız renk seçeneği ve çeşitli blog stilleri gibi özelliklere sahip olan tema, genel olarak sade bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Yani siteniz için göz yormayan, şık bir WordPress kreş teması arıyorsanız, bu temaya da bir göz atmak isteyebilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı